פארק תמנע

חניון לילה מסודר בסמוך לאגם בפארק תמנע. הלינה באוהל אירוח על-גבי מזרנים ומחצלות ובמתחם להקמת אוהלים משפחתיים. הלנים ייהנו ממקלחות עם מים חמים ושירותים עם מים זורמים, פינת מדורה, שולחנות פיקניק ומסעדת "המלך שלמה" המגישה ארוחות בוקר, חטיפים וארוחות קלים. יש להצטייד בשקי שינה, כלי רחצה ומגבת.

טלפון: 08-6316756 
אתר: www.timna-park.co.il

חניון יעלים

חניון ללינת שטח וקמפינג לקבוצות, משפחות, תלמידים ותנועות נוער. החניון ממוקם כ-150 מטר מזרחית לפונדק יטבתה. שני מתחמי לינה באוהלים גדולים מחוממים בחורף, מקלחות עם מים חמים, שירותים עם מים זורמים, מגרשי ספורט, פעילויות וארוחות לקבוצות.

טלפון: 08-6330399 
אתר: www.yeelim1.arava.gonegev.co.il

קמפינג אליפז

לינת שטח לכל  גיל ומטרה , מתאים לעד 30 אורחים. באוהל מציעים לאורחים מזרון, שירותים ומקלחות צמודים. ארוחת בוקר מוגשת עד פתח האוהל. לרשות האורחים – מקרר, עמדת שטיפת כלים, שולחנות, פינת מדורה ובריכת שחייה (בעונה).

טלפון: 08-6356230 
אתר: www.elifaz.co.il

 "חניון הנוודים" בשחרות

ממוקם בדיוק על שביל ישראל לאופנים ולצועדים, בדיוק מול מה שהיה פעם חאן שחרות. יש לנו אוהלים בדואים וקרון לינה, מקלחות חמות ושירותים, מתחם בישול עם גז, כיור ומי שתיה. באוהלים ובקרון יש קמין לחימום. הלינה היא על מזרונים. כמו כן אנחנו מספקים ארוחות ערב ובוקר, הקפצות לאתרים שונים באזור (עם או בלי אופניים) והטמנות מים.

שחרות

טלפון: 08-6373218 
אתר: http://camel-riders.com/

דוא"ל : camel1985@gmail.com