בואו אלינו לחבל אילות

קיבוצי וישובי חבל אילות מבקשים להרחיב את המעגלים ולקלוט אנשים נוספים, משפחות ויחידים להתיישבות בערבה. אנו מעוניינים לצרף אלינו אנשים חדשים, צעירים, בעלי זיק ציוני ישראלי ורצון לעשות שינוי בחיים ולתרום לחברה. מגוון אפשרויות המגורים והתעסוקה הוא רב ויש מרחב נרחב לעשייה ויוזמה בתחומי ההחינוך והחברה, החקלאות, התעשייה והתיירות.
חבל אילות הופך בשנים האחרונות למרכז בינלאומי ממותג בתחום האנרגיה המתחדשת. בואו והצטרפו גם אתם לאתגר ולעשייה בהתיישבות בערבה.

ישובי חבל אילות

המועצה האזורית חבל אילות כוללת 12 ישובים מתוכם 10 קיבוצים ושני ישובים קהילתיים. עד שנת 1949 לא היה האזור בשליטת המפעל הציוני ורק לאחר מבצע עובדה עבר הנגב הדרומי לשליטת מדינת ישראל.

נסיון התיישבות הראשון היה בראשית שנות ה 50 באזור עין עברונה אבל הוא בסופו של דבר לא הצליח. מפעל ההתיישבות בערבה הדרומית החל ב 1956 עם עלייתו של קיבוץ יטבתה לקרקע. מאז , עלו לקרקע עוד 9 קיבוצים שהצפוני שבהם הוא קיבוץ יהל והדרומי הוא קיבוץ אילות בפאתי העיר אילת.

באתר יש פרטים על כל קיבוץ ומיקומו על מפת האזור. חלק מהישובים קולטים חברים חדשים, רוב הקיבוצים משכירים דירות לתושבים בהתאם ליכולתם ובישובים הקהילתיים ישנה בנייה ומסלולי רכישה שונים.

 

ליצירת קשר אנא מלאו ושלחו את הטופס לישוב בו אתם מתעניינים או למרכז במועצה האזורית:


ניתן לבחור כמה ישובים