מועדונית "בית בערבה" הוקמה בשנת 2002 על ידי המחלקה לשירותים חברתיים כמסגרת חברתית קטנה, המעניקה לילדים לילדים מקום לפרוח, כל אחד לפי צרכיו ויכולותיו, באווירה מטפחת.

משחקים

אופים

מיקום

המועדונית ממוקמת בתוך החווה לרכיבה טיפולית בקיבוץ גרופית, ופועלת מספר ימים בשבוע. 

צוות

דקלה שלום, שמרכזת את המועדונית, מגיעה מתחום החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי בו היא עוסקת שנים רבות. בנוסף, הצוות כולל את רונית פרידמן המדריכה ומתנדבים, המעניקים התייחסות אישית לכל ילד/ה.

פעילות

המועדונית פועלת שלושה ימים בשבוע, בשלוש קבוצות שונות. הסעות למועדונית יוצאות מבית הספר ומלוות ע"י הצוות, מביאות את הילדים למועדונית, שם מוגשת ארוחת צהרים טריה וחמה, ומתקיימות פעילויות מגוונות - יצירה, משחק, ספורט, וכישורי חיים. הילדים גם משולבים בקבוצות קטנות בפעילות רכיבה על סוסים עם הצוות של החווה הטיפולית, וג'ודו עם דוד בן ארבון, עתיר הניסיון בעבודה עם ילדים במועדונית.

המועדונית פתוחה לילדי בית הספר היסודי.

רוכבים על סוסים

מציירים

הרשמה

*** ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"ג הסתיימה ***

המועדונית הוקמה לפני כ-20 שנה על ידי המחלקה לשירותים חברתיים האזורית, ממוקמת בחווה בקיבוץ גרופית, כמסגרת חברתית קטנה המעניקה לילדים מקום לפרוח, כל אחד לפי צרכיו ויכולותיו, באווירה מטפחת .

דקלה שלום, הממשיכה לרכז את המועדונית, מגיעה מתחום החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי בו היא עוסקת שנים רבות. בנוסף, הצוות כולל מדריכ.ה ומתנדבים, המעניקים התייחסות אישית לכל ילד.ה.

המועדונית פועלת שלושה ימים בשבוע. הסעות למועדונית יוצאות מבית הספר ומלוות ע"י איש.ת צוות, מביאות את הילדים למועדונית, שם מוגשת ארוחת צהרים טריה וחמה, ומתקיימת פעילויות מגוונת – יצירה, משחק, ספורט, וכישורי חיים. הילדים גם משולבים בקבוצות קטנות בפעילות רכיבה על סוסים עם הצוות של החווה הטיפולית, וג'ודו עם דוד בן ארבון, עתיר הניסיון בעבודה עם ילדים במועדונית.

המועדונית פתוחה לילדי בית הספר היסודי.

השתתפות חודשית עבור כל ילד.ה היא בעלות של  150₪. הגביה תתבצע על ידי גזברות המועצה באופן ישיר למשפחה/קיבוץ.

לשם הפניית ילד.ה למועדונית, יש ליצור קשר עם דקלה שלום.

התהליך יכלול מילוי טופס פניה, פגישת היכרות במועדונית עם סנאית העו"ס המלווה מטעם המחלקה.

נשמח לענות לשאלות ולקבל פניות לתכנית.

בברכה,

ליצירת קשר:

שרי ניצן
מנהלת מחלקת שרותים חברתיים, עו"ס לסדרי דין, מטפלת זוגית ומשפחתית
08-6355865
054-9799151
סנאית בטש
עו"ס מרחבי, מטפלת זוגית ומשפחתית, עו"ס לסדרי דין
08-6198016
054-9799146
דקלה שלום
רכזת מועדונית "בית בערבה"
054-4627170