מועדונית "בית בערבה" הוקמה בשנת 2002 על ידי המחלקה לשירותים חברתיים כמסגרת חברתית קטנה, המעניקה לילדים לילדים מקום לפרוח, כל אחד לפי צרכיו ויכולותיו, באווירה מטפחת.

משחקים

אופים

מיקום

המועדונית ממוקמת בתוך החווה לרכיבה טיפולית בקיבוץ גרופית, ופועלת מספר ימים בשבוע. 

צוות

דקלה שלום, שמרכזת את המועדונית, מגיעה מתחום החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי בו היא עוסקת שנים רבות. בנוסף, הצוות כולל את רונית פרידמן המדריכה ומתנדבים, המעניקים התייחסות אישית לכל ילד/ה.

פעילות

המועדונית פועלת שלושה ימים בשבוע, בשלוש קבוצות שונות. הסעות למועדונית יוצאות מבית הספר ומלוות ע"י הצוות, מביאות את הילדים למועדונית, שם מוגשת ארוחת צהרים טריה וחמה, ומתקיימות פעילויות מגוונות - יצירה, משחק, ספורט, וכישורי חיים. הילדים גם משולבים בקבוצות קטנות בפעילות רכיבה על סוסים עם הצוות של החווה הטיפולית, וג'ודו עם דוד בן ארבון, עתיר הניסיון בעבודה עם ילדים במועדונית.

המועדונית פתוחה לילדי בית הספר היסודי.

רוכבים על סוסים

מציירים

הרשמה

אנו נמצאים בתקופה מורכבת ומשתנה, ויחד עם זאת, אנו שמחים להודיע כי החלה ההרשמה לשנת הפעילות 2020-2021 למועדונית "בית בערבה" לילדים עם צרכים מיוחדים.

השתתפות חודשית עבור כל ילד/ה היא בעלות של 100 ש"ח. הגביה תתבצע על ידי המועצה באופן ישיר למשפחה/קיבוץ.

לשם הפניית ילד/ה למועדונית:

  1. יש להדפיס את הטופס הבא:
  2. יש למלא את הטופס, לסרוק אותו ולשלוח לדקלה בדוא"ל dikla@eilot.org.il

לאחר מילוי הטופס, תתקיים פגישת היכרות במועדונית עם צוות המועדונית ועם סנאית, העו"ס המלווה מטעם המחלקה. השתלבות במועדונית מצריכה פתיחת תיק מנהלי או עדכונו במחלקה לשירותים חברתיים.

במהלך חודש אוגוסט תתקיים ועדת הקבלה של המועדונית, יקבע הרכב הקבוצות, ומידע על קבלה ושיבוץ יועבר להורים.

ליצירת קשר:

דקלה שלום
רכזת מועדונית "בית בערבה"
054-4627170
סנאית בטש
עו"ס מרחבי, מטפלת זוגית ומשפחתית, עו"ס לסדרי דין
08-6198016
054-9799146