מועדונית "בית בערבה" הוקמה בשנת 2002 על ידי המחלקה לשירותים חברתיים כמסגרת חברתית קטנה, המעניקה לילדים לילדים מקום לפרוח, כל אחד לפי צרכיו ויכולותיו, באווירה מטפחת.

משחקים

אופים

מיקום

המועדונית ממוקמת בתוך החווה לרכיבה טיפולית בקיבוץ גרופית, ופועלת מספר ימים בשבוע. 

צוות

דקלה שלום, שמרכזת את המועדונית, מגיעה מתחום החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי בו היא עוסקת מעל 25 שנה. בנוסף, הצוות כולל את רונית פרידמן המדריכה ומתנדבים, המעניקים התייחסות אישית לכל ילד/ה.

פעילות

המועדונית פועלת שלושה ימים בשבוע, בשלוש קבוצות שונות. הסעות למועדונית יוצאות מבית הספר  ומלוות ע"י הצוות, מביאות את הילדים למועדונית, שם מוגשת ארוחת צהרים טריה וחמה, ומתקיימת פעילויות מגוונת - יצירה, משחק, ספורט, וכישורי חיים. הילדים גם משולבים בקבוצות קטנות בפעילות רכיבה על סוסים עם הצוות של החווה הטיפולית, וג'ודו עם דוד בן ארבון, עתיר הניסיון בעבודה עם ילדים במועדונית.

המועדונית פתוחה לילדי בית הספר היסודי.

רוכבים על סוסים

מציירים

הרשמה

אנו שמחים להודיע כי ההרשמה לשנת הפעילות 2019-2020 למועדונית "בית בערבה" לילדים עם צרכים מיוחדים החלה, ותימשך עד סוף חודש יוני 2019.

השתתפות חודשית עבור כל ילד/ה היא בעלות של 100 ש"ח. הגביה תתבצע על ידי המועצה באופן ישיר למשפחה/קיבוץ.

לשם הפניית ילד/ה למועדונית - יש להדפיס את הטופס הבא, למלא אותו, לסרוק ולשלוח לדקלה במייל dikla@eilot.org.il:

לאחר מילוי הטופס, תתקיים פגישת היכרות במועדונית עם צוות המועדונית ועם סנאית, העו"ס המלווה מטעם המחלקה. השתלבות במועדונית מצריכה פתיחת תיק מנהלי או עדכונו במחלקה לשירותים חברתיים.

במהלך חודש יולי תתקיים ועדת הקבלה של המועדונית, יקבע הרכב הקבוצות, ומידע על קבלה ושיבוץ יועבר להורים.

ליצירת קשר:

סנאית בטש
עו"ס מרחבי, מטפלת זוגית ומשפחתית
08-6198016
054-9799146