ברוכים הבאים לאתר החדש של מועצה אזורית חבל אילות

המועצה גאה להשיק אתר אינטרנט מודרני ונגיש מאי פעם. האתר יספק מידע מעודכן יותר לתושבים, יהיה זמין לכל המכשירים, יציע נגישות מלאה לבעלי מוגבלויות ויאפשר קשר מהיר יותר עם בעלי תפקידים במועצה.


בשעה טובה, מועצת חבל אילות משיקה אתר אינטרנט חדש. האתר החדש הוקם גם במטרה לספק מענה לשינויים הטכנולוגיים הרבים שחלו בסביבה הדינמית שאנו חיים בה. במסגרת זו, מציע האתר שורה של אפשרויות ופתרונות שלא ניתנו בעבר לתושבי המועצה:

  • זמינות לכל מכשיר: האתר החדש יהיה זמין לגלישה בכל האמצעים הדיגיטליים (אתר רספונסיבי): ממחשב נייח ועד טאבלטים וסמארטפונים ומתאים במידותיו לכל רזולוציית מסך.
  • נגישות לבעלי מוגבלויות:  החוק החדש מחייב רשויות וגופים ציבוריים בישראל להנגיש את אתר האינטרנט שלהם על ידי מתן שוויון הזדמנויות לכלל הציבור בצריכת המידע. הנגשת האתר פותחת ערוץ תקשורת חשוב עבור אנשים עם מוגבלויות ומקלה עליהם בתשלום חשבונות, הורדת טפסים ומגוון שירותים נוספים שניתנים באתר. זהו צעד חשוב של המועצה למען התושבים, המחזק את מדיניות ההובלה באיכות החיים, צעד שכולו נגישות עם רגישות חברתית.
  • אינטראקטיבי מתמיד:  ניתן בלחיצת כפתור ליצור קשר עם כל נותן שירות במועצה - מראש המועצה ועד נציגי הגבייה או התברואה. כמו כן ניתן לצפות באתר בכל המכרזים הפנימיים והחיצוניים, להוריד טפסים בצורה פשוטה ונוחה יותר וכמובן לשלם את חשבונות הארנונה הכל בקלות ובמהירות.
  • מידע מגוון ועדכני יותר:  מודולים נספים הכלולים באתר הם לוח אירועים מתקדם,לוחות יד 2 ודרושים,לוח עסקים , מפה אינטראקטיבית של כל 12 יישובי המועצה, ספר טלפונים מועצתי, לוח מכרזים, פרוטוקולים ומערכת שיתופים ברשתות החברתיות.

נשמח לקבל מנציגי היישובים ומכל התושבים הערות והארות על כל עניין הנוגע לאתר ולתכנים המופיעים בו. ניתן ליצור קשר עם מערכת האתר בכל נושא בכתובת הדוא"ל: webadmin@eilot.org.il 


תגובות

התחברו על מנת לפרסם תגובה
תגובתך התקבלה בהצלחה!