דלג לתוכן העמוד

לוח חברה וקהילה

החלה הרשמה למועדונית "בית בערבה" לשנת הלימודים תשע"ט

תיאור

המחלקה לשירותים חברתיים שמחה להודיע כי ההרשמה לשנת הפעילות 2018-2019 במועדונית "בית בערבה" החלה, ותימשך עד סוף חודש יוני 18. יש מספר מקומות למצטרפים חדשים.

המועדונית הוקמה לפני 16 שנים כמסגרת חברתית בשעות הצהרים, המעניקה לילדים המתמודדים עם שילוב במסגרת רגילה, מקום לפרוח, כל אחד לפי צרכיו, במקום קטן ומאפשר.

השנה, אנחנו מברכים את דקלה שלום כרכזת החדשה של המועדונית, שתמשיך לפעול באותה מתכוננת כפי שפם טלמן, הרכזת היוצאת, בנתה לאורך השנים מאז הקמתה. בנוסף, הצוות יכלול סייעת ומתנדבים המעניקים התייחסות אישית לכל הילדים.

המועדונית פועלת שלושה ימים בשבוע, בשלוש קבוצות שונות. בנוסף להסעות, ארוחת צהרים ופעילות מגוונת (יצירה, ספורט, כישורי חיים), הילדים ימשיכו ליהנות מחוג אחד ביום - חוג ג'ודו עם דוד בן ארבון או חוג רכיבה על סוסים עם צוות החווה הטיפולית. המועדונית פתוחה לילדים העולים לכיתה א' ועד סיום כיתה ו'.

ההשתתפות החודשית עבור כל ילד/ה, ללא קשר למספר הימים בשבוע, היא 100 ₪. הגביה תתבצע על ידי המועצה באופן ישיר למשפחה/קיבוץ.

לקבלת טופס פניה, יש לפנות לשרי ניצן או לתמי כהן שמחי בטלפון 08-6355866. המשך התהליך כולל פגישה עם עובד/ת סוציאלית מהמחלקה לשירותים חברתיים לצורך פתיחת תיק או עדכונו, ופגישה עם רכזת המועדונית.

בסוף חודש יוני תסגור ועדת הקבלה של המועדונית את הרכב הקבוצות ותודיע להורים על שיבוץ הילדים לקבוצות.

אשמח לענות לשאלות ולקבל פניות לתכנית.

בברכה,
שרי ניצן, מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים