דלג לתוכן העמוד

לוח המועצה

מפגש שיתוף ציבור בנושא: "תכנית אב לשטחים פתוחים במועצה האזורית חבל אילות"

תיאור

אחרי שנתיים של תהליך עמוק ופורה, אנו נמצאים לקראת גיבוש והשלמת תכנית האב לשטחים פתוחים אשר תפעל ליצור מסגרת ותנאים תכנוניים מיטביים לניהול השטחים הפתוחים שבשטחי המועצה, תוך קביעת ייעודי קרקע לשימור ולפיתוח.
בהמשך למפגשי תושבים קודמים שערכנו בתחילת התהליך וביחס לפרוגרמה החקלאית, וכן לסקר שפורסם במהלך העבודה, נקיים ביום שישי 03.11.2017 מפגש שיתוף ציבור אחרון, בו נציג את העבודה הרבה שנעשתה וכן נקיים מפגש שולחנות עגולים בנושאים מרכזיים בהם חשוב לנו לקבל את דעתכם כמובילים ביישובים.
זוהי הזדמנות עבורכם, לקחת חלק פעיל בתהליך חשיבה על סביבת מגורינו, התפתחותינו הכלכלית/דמוגרפית ועל דמותו העתידית של חבל אילות. כמי שמובילים את הקהילות ומרכזים את העבודה מול גופי המועצה והממשלה השונים, אתם מכירים את האופי והצרכים הייחודים של קהילותיכם וכן את מגבלותינו כמועצה. יחד עם זאת, חשוב שכולנו נכיר גם את השינויים הצפויים דוגמת הקמת מסילת הרכבת, הקמת פרויקט אגירה שאובה, מעבר לשימוש במים מותפלים ושינוי דמות החקלאות בחבל, פיתוח אזורי של התיירות, האפשרות להקמת ישובים חדשים במועצה ועוד. כמי שחיים ומנהלים את המרחב באופן יומיומי, שילוב נקודת מבטכם ועמדותיכם לגבי עתידם של השטחים הפתוחים במועצה, משמעותית במיוחד בשלב זה.
אשמח לראותכם במפגש זה ואשמח מאד אם תעודדו תושבים נוספים לבוא ולקחת חלק בתהליך החשוב והמרכזי כל כך שעוברת המועצה.

לחצו כאן לפרטי האירוע
 

פרטים
תאריך פרסום 22/10/2017
שם המפרסם ד"ר חנן גינת - ראש המועצה
טלפון
מייל

קישור ישיר למודעה