דלג לתוכן העמוד

לוח חינוך והשכלה

פרסום שמות הזכאים למלגות מפעל הפיס תש"פ

תיאור

שלום רב,

במסגרת המאמץ לצמיחה דמוגרפית, פועלת המועצה להכשרת תושבים להשתלבות בתחומי עשייה נדרשים ונחוצים באזור. לצורך זה, הוקצה תקציב למלגות תושבים, לרכישת השכלה אקדמית במקצועות נבחרים לבני ובנות חבל אילות.

25 מלגאים קיבלו זכאות למלגה לשנת תש"פ, מתוך 35 מועמדים שהגישו בקשה.

המלגאים זכאים למלגה בגובה של 10,000 ש"ח לשנה (5,000 ש"ח מלגת מפעל הפיס ו-5,000 ש"ח מהמועצה אזורית חבל אילות), זאת בכפוף להתחייבותם של המלגאים למתן 130 שעות פעילות למען הקהילה. 25 המלגות שאושרו נקבעו על פי הקריטריונים שפורסמו בקול הקורא, וכללו עמידה בתנאי הסף ועדיפות למקצועות הלימוד לשנת 2019 (כפי שהוגדרה בקול הקורא):

  • עדיפות א' - הוראה, חינוך בלתי פורמאלי, עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה, חקלאות, פרא- רפואי, הנדסת תוכנה, הנדסה אזרחית, מנהל ציבורי (19 מלגאים)
  • עדיפות ב' - רפואה, סיעוד, מערכות מידע (2 מלגאים)
  • עדיפות ג' - כללי: מדעי הרוח, קולנוע, אומנות ועוד (4 מלגאים)

אנו מאחלים הצלחה רבה בלימודים וגם בשעות ההתנדבות לקהילה, לכל הסטודנטים מחבל אילות! להלן רשימת הזכאים :

  1. אביב שוובר - קטורה - פסיכולוגיה - פילוסופיה (במסלול של חקר התודעה והקוגניציה)
  2. רוני מילנז - קטורה - פסיכולוגיה, חינוך
  3. ריקי בן משה - יהל - חינוך לגיל הרך
  4. אביב בארון - אילות - תרפיה באמנות חזותית
  5. דניאל עידן - נאות סמדר - חקלאות/אגרואקולוגיה (הגנת הצומח)
  6. דפנה פיין - סמר - פסיכולוגיה קלינית
  7. יוסף אביתר כהן - יהל - הנדסה אזרחית
  8. עינת גרשוני - באר אורה - חינוך מיוחד
  9. ססיליה מיטל אברהמוביץ - יהל - הוראת המתמטיקה
  10. נבו גרפונקל - יטבתה - הנדסה חקלאית
  11. אחינעם לוי - גרופית - חינוך
  12. אלון רדנוביץ' - יטבתה - חינוך
  13. צאלה אהרון - אילות - חינוך
  14. עופר מזרחי - באר אורה - הוראה אומנות
  15. קטי אלנתן - באר אורה - תרפיה באמנות
  16. עדן צבי נייברג - גרופית - חינוך בלתי פורמלי והיסטוריה
  17. ליאת אשכנזי - באר אורה - הוראה ספרות
  18. מאיה בן זקן - באר אורה - עבודה סוציאלית
  19. נועה סבן - יטבתה - דוקטור לרפואה
  20. יונתן פינקלשטיין - אליפז - רפואה
  21. אשרת דודק - באר אורה - מדעי הרוח והחברה - אמנות, תקשורת וספרות
  22. ברית טיאר - קטורה - גאוגרפיה ופיתוח סביבתי, לימודי אפריקה, לימודי אירופה
  23. שמואל דלאווי - באר אורה - משפטים
  24. גליה כהן - נווה חריף - מזרח תיכון ,תקשורת וספרות
  25. בנימין  רוזנצוויג - קטורה - מדעי המעבדה הרפואית

בהצלחה!

שרון ארובס - רכז צעירים וצמיחה דמוגרפית
איריס בר - עו"ס מרחב לקידום תעסוקת צעירים, מלגות
ד"ר חנן גינת - ראש המועצה


רשומים כבר לשירות "חדשות החבל בווטסאפ"? אם לא - לחצו כאן להצטרפות

פרטים
תאריך פרסום 21/11/2019
שם המפרסם שרון ארובס
טלפון 0527411081
מייל klita@eilot.org.il

קישור ישיר למודעה