דלג לתוכן העמוד

לוח חינוך והשכלה

21 מדריכי גיל יסוד ונוער מכל ישובי החבל סיימו קורס אוריינטציה לעבודה בחינוך חברתי

תיאור

וזאת לתעודה...

במהלך חודש יוני, 21 מדריכי גיל יסוד ונוער מכל ישובי החבל סיימו קורס אוריינטציה לעבודה בחינוך חברתי. הקורס מזכה את המדריכים בתעודה מטעם מנהל החברה והנוער לעבודה במסגרות החינוכיות המשלימות בכל רחבי הארץ.
במהלך השנה כולה, נפגשו המדריכים אחת לשבועיים, עברו סדנאות, סמינרים, העצמה והעשרה מקצועית מגופים שונים ומגוונים מכווני חינוך.

אירוע הסיום, שהתקיים במהלך החודש האחרון, היה סמינר בן יומיים בישוב שחרות. במהלכו, הכרנו קצת יותר את החצר האחורית שלנו - קיבלנו הצצה אל תוך תפיסת העולם של אנשי הישוב, פגשנו באנשים מעוררי השראה וסיכמנו יחד שנה שלמה של עשייה משותפת.

מרשים לציין, כי אנחנו המועצה האזורית היחידה בארץ אשר קיבלה אישור להוביל קורס אוריינטציה מקצועי למדריכים באופן עצמאי.

ברכות לכל המדריכים המסיימים ושאפו גדול על ההשקעה בילדים לאורך כל השנה! ולכל המדריכים הממשיכים שיהיה לכם הצלחה בהמשך הדרך!

ניר נדיר מדריך ד'-ו' מקיבוץ קטורה מספר: "השנה עברנו אין ספור פעילויות והעשרות מטעם מחלקת ילדים והנוער של המתנ"ס. ההרגשה שלי היא, שהמפגש היווה פלטפורמה מעולה להתקרבות של כל המדריכים בכל הגילאים ובכך יצר אצלנו שיח מקצועי משותף וקרקע פורייה לשיתופי פעולה. נחשפנו לסדנאות, הרצאות ופעילויות העשרה ממיטב המרצים בתחום החינוך החברתי, בתחומי דעת מגוונים ומקצועיים, אשר סייעו לנו לראות נכון יותר את כל הקבוצה יחד וכל ילד לחוד. הבונוס לתהליך הוא, שגם העשרנו את הידע המקצועי שלנו וגם הפכנו לחברים טובים".

תמונה

תמונה המצורפת למודעה מס 852
פרטים
תאריך פרסום 01/07/2018
שם המפרסם דורון קרן - מנהלת יחידת הנוער ומתאמת הרשות למלחמה בסמים ואלכוהול במתנ"ס
טלפון 054-9799129
מייל youth@eilot.org.il

קישור ישיר למודעה