דלג לתוכן העמוד

לוח תקשורת

ההשקה (הוירטואלית!) של אתר המועצה החדש...

תיאור

שלום! (:

ברוכים הבאים לאתר החדש של המועצה האזורית חבל אילות. כרגע אנחנו נמצאים בתוך לוח המודעות של אתר המועצה (אחד מבין שניים-עשר לוחות מודעות שונים). בלוח המודעות הזה, אמשיך לפרסם הודעות מפעם לפעם בהקשר למה שיש לאתר להציע.

המקום להתחיל ממנו בדרך כלל הוא דף הבית, וככה הוא נראה:


אם תגללו את העכבר עד למטה - תגלו שבדף הבית יש הרבה דברים מעניינים, שהם בבחינת קיצורי דרך למידע חשוב המופיע גם בדפים הפנימיים של האתר. למשל:

זו הכתובת של האתר: www.eilot.org.il, אבל אתם לא צריכים לזכור אותה בעל פה.
עכשיו אתם אמנם כבר בתוך האתר, אבל להבא - כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לגוגל ולהקליד את המילים "חבל אילות". משם תגיעו ישירות למחוז חפצכם...  


לאתר יש הרבה מה להציע. הוא מספק מודעות דרושים ומודעות בכלל, פרטים על אירועים עתידיים, פרטים על עסקים בחבל, מידע על המועצה ועל התנהלותה, מידע על היישובים ועל ארגונים ציבוריים בחבל ועוד ועוד ועוד.

לא צריך לזכור בעל פה את המיקום של המידע שמעניין אתכם. הניווט באתר הוא אינטואיטיבי. קחו את הזמן כדי לשוטט בו ולהכירו. ברגע שתתחילו להשתמש בו על בסיס יומיומי - אתם תדעו מהר מאד איפה כל דבר נמצא. ובכל מקרה, בראש כל דף מצד שמאל - יש מנוע חיפוש, שיכול לסייע לכם לאתר כל דבר שתרצו. 
ככה נראה התפריט הראשי:


אניח לכם לנווט להנאתכם, כל אחד במסלול הייחודי לו, לפי מה שמעניין אותו. אבל לפני כן, רק עוד דבר אחד קטן וחשוב - "חדשות היום", שרצות בדף הבית. כאן מופיע כל דבר שמתעדכן באתר; כל אירוע, כל מודעה... מזמינה אתכם לבקר באתר על בסיס יומיומי, להתעדכן בנעשה בחבל, וכמובן גם לעדכן.

ולסיום סיומת - סרטון הדרכה קצרצר...
שימו לב שישנן כתוביות בגוף הסרטון. בלחיצה על הסרטון יופיעו ארבעה אייקונים (צלמיות) מצד ימין למטה. על מנת להפעיל את הכתוביות - עליכם ללחוץ על הכתפור השמאלי ביותר () מביניהם.

זהו. השלב הבא הוא להתקדם לדף הבית. לחצו כאן כדי להגיע אליו (אפשר כמובן גם להגיע אליו דרך התפריט הראשי)... ואם במהלך שיטוטיכם אתם נתקלים באיזושהי טעות או בלינק שבור - אנא עדכנו אותי. 

תודה רבה וגלישה נעימה,
זהר

פרטים
תאריך פרסום 20/07/2017
שם המפרסם זהר טלמור-רוטבליט
טלפון 054-5656714
מייל eilot.org@gmail.com

קישור ישיר למודעה