דלג לתוכן העמוד

לוח יזמות

קול קורא לישראלים עם רעיונות ירוקים ומבריקים, שחולמים להפוך ליזמים!

תיאור

שלום,

החברה לאנרגיה מתחדשת אילת-אילות מחפשת ישראלים עם רעיונות ירוקים ומבריקים, שחולמים להפוך ליזמים להשתתף בתחרות 2018 ClimateLaunchpad .

התחרות פתוחה בפני כל אחד או אחת עם רעיון בתחום הקיימות, העיקר שיעסוק בייעול השימוש באנרגיה ובמשאבי כדור הארץ. התחרות מיועדת לקהל הרחב, סטארט-אפ בימיו הראשונים, חוקרים, סטודנטים, ארגונים ציבוריים, מהנדסים או כל מי שבדמו זורמים חדשנות טכנולוגית, אנרגיה ומודעות אקלימית.

לחצו כאן לטופס ההגשה בתוך אתר התחרות. התאריך הסופי להגשת מועמדות הוא 31 למאי 2018.

צוות שופטים יבחר את הרעיונות הטובים ביותר מבין אלו שיוגשו, ומגישי הרעיון שייבחרו - ישתתפו במרתון פיתוח של יומיים מרוכזים, שיתקיים בערבה.

במהלך המרתון המשתתפים יקדמו את רעיונותיהם, ילמדו ויקבלו כלים כיצד לפתח רעיון לעסק פעיל, ויעבדו על הצגת הרעיון באירוע הגמר הישראלי המתוכנן להתקיים בספטמבר. שימו לב: מאחורי כל רעיון חייבים להיות 2 יזמים שיעבדו כצוות אחד.

שלושת הצוותים שיזכו באירוע הגמר הישראלי יקבלו כרטיס טיסה זוגי לאירוע הגמר העולמי, שיתקיים בנובמבר 2018 באדינבורו סקוטלנד. באירוע הגמר החגיגי יוצגו עשרות רעיונות מעשרות מדינות בפני צוות מומחים מהעולם. שמונה פרויקטים נבחרים יקבלו כרטיס כניסה מיידי לתוכנית האקסלרטור של  Climate-KIC.

בנוסף לתוכנית ההאצה, שלושת המקומות הראשונים יקבלו פרסים כספיים. המקום הראשון יקבל פרס כספי של 10,000 אירו, מקום שני 5,000 אירו ולמקום שלישי 2,500 אירו.

קישורים רלוונטים:

אתר חברת אילת אילות אנרגיה מתחדשת
עמוד התחרות באתר אילת-אילות
אתר התחרות הרשמי של ClimateLaunchpad

מדיה חברתית:

www.facebook.com/RE.Eilat.Eilot
www.facebook.com/climatelaunchpad

תמונה

תמונה המצורפת למודעה מס 750
פרטים
תאריך פרסום 13/05/2018
שם המפרסם דפנה זייגרמן - החברה לאנרגיה מתחדשת אילת-אילות
טלפון 08-6222298
מייל

קישור ישיר למודעה