דלג לתוכן העמוד

לוח יזמות ועסקים

​​​​​​​ראש מחלקת יחסי המסחר של צרפת-ישראל הגיעה לביקור בקיבוץ אילות במטרה לבחון שיתוף פעולה מסחרי עם מפעל אילור

תיאור

בשבוע שעבר הגיעה ראש מחלקת יחסי המסחר של צרפת-ישראל BUSINESS FRANCE, הגברת ג'יזל היברט-מסקה, יחד עם בכירים נוספים מטעם שגרירות צרפת אל קיבוץ אילות, הקיבוץ הדרומי בעולם, במטרה לבחון שיתוף פעולה עם חברת אילור.

חברת אילור, המשתייכת לתעשיות ה-Low Tech אשר משרתות את תעשיות ה- High Tech, הינה החברה היחידה מסוגה בארץ ונחשבת למובילה בעולם בייצור ליבות שנאים לתעשייה הגלובאלית, ופועלת בלמעלה מ-20 מדינות ברחבי העולם.  החברה נמצאת בבעלות קיבוץ אילות. החברה נוסדה בשנת 1972 ומעסיקה כ-50 עובדים תושבי אילת והערבה. לקוחות החברה הינם מפעלים המייצרים שנאים מסוגים שונים לכלל התעשייה- רכב, תעופה, ציוד צבאי, ציוד רפואי, ציוד מדידה ועוד.

מנכ"ל החברה, דותן פיינמסר, מתכוון להרחיב את הפעילות במדינות נוספות ועל כן הזמין את הגברת ג'יזל היברט-מסקה והמשלחת, להתרשם מהמפעל ופעילותו, במטרה לחזק ולהרחיב את הקשרים העסקיים. בימים אלו משיקה החברה משרד מכירות בצרפת בסיוע השגרירות הצרפתית בישראל, הרואה חשיבות רבה בשיתוף פעולה עם חברות צרפתיות והנספחות המסחרית של השגרירות בישראל.

במסגרת הביקור ביקרה המשלחת במפעל החברה , אך לא ויתרה גם על היכרות עם אופי הקיבוץ השיתופי וסיירה בשטחים החקלאיים, בבית האריזה, בגני הילדים, בשבילי הקיבוץ וסעדה בחדר האוכל.

בתמונה (מימין לשמאל): קארן גורדון יועצת השקעות בכירה לעסקים בצרפת מטעם שגרירות צרפת בישראל, ניקולאס גרנייה מנהל פרויקטים מטעם החברה לפיתוח כלכלי של אזור בורגנדי-פרנש-קונטה במרכז צרפת, ג'יזל היברט-מסקה ראש מחלקת יחסי המסחר צרפת-ישראל, דותן פיינמסר מנכ"ל חברת אילור, פטריס זמור יועץ שיווק לשוק הצרפתי ודורון גבע מנהל עסקי קיבוץ אילות.

תמונה

תמונה המצורפת למודעה מס 757
פרטים
תאריך פרסום 15/05/2018
שם המפרסם ליטל שמואלי - קיבוץ אילות
טלפון 054-8717177
מייל Lital@keilot.co.il

קישור ישיר למודעה