דלג לתוכן העמוד

פארק יטבתה

תמונת העסק

פארק יטבתה מספר את סיפורו של קיבוץ יטבתה והחוויה הייחודית של המדבר בארבעה עולמות תוכן, בארבעה מבנים כיפים, ממוזגים וייחודיים: קיבוץ ומחלבה; עולם המדבר; אנרגיה מתחדשת; ורפת (מדומה). השילוב של חוויה ותוכן יעניקו הנאה ומזכרת טובה למבקרים בכל הגילאים.

מרכז מבקרים, קיבוץ ומחלבה - במתחם הראשון מוקרנים שני מייצגים המספרים את הדרך ההיסטורית מראשית הקמת הקיבוץ (ראשון הישובים בערבה), התמודדות עם הסביבה המדברית והריחוק הגיאוגרפי. וכפי שדוד בן-גוריון סיכם במילותיו ביום העלייה על הקרקע: "תעיזו, תתמידו, תצליחו!". המיצג השני ממחיש את החזון בהקמת המחלבה ועד להיותה כיום, כאחת מהמחלבות המובילות בישראל. צפו להפתעה מרעננת.   

עולם המדבר - רק מי שעלה על רכב שטח ונתן לו להוביל אותו אל קרבי נופי המדבר, יידע מהי נסיעה מסעירה אמיתית וחוויה חרוטה בליבו לכל החיים. תוסיפו לזה משחק בארגז חול ותקבלו עוד משהו שפשוט אסור לפספס.

אנרגיה מתחדשת - מהי אנרגיה מתחדשת ולמה בכלל צריך לחדש אותה? מעטים הילדים שיידעו להשיב על השאלות, ומעטים עוד יותר ההורים. כל התשובות לכל השאלות על אודות אנרגיה מתחדשת במתקני משחק וטכנולוגיה מתקדמת, מחכות לכם, בשילוב חוויה ולמידה.

רפת - מתי בפעם האחרונה יצא לכם להכיר מקרוב פרה? אז הנה. הפעם צוללים אל תוך העולם הסודי של טעם יטבתה ונפגשים מקרוב עם הפרות שלנו במשחקי חליבה ועוד.

רחבה חופשית - אנו מציעים למבקרים מתחם פתוח עם מתקני משחק לכל גיל, הרבה שטחי מנוחה ואתנחתא מהדרך. מוצעים, בתשלום נפרד, נדנדת פרפר אתגרית ונסיעה על מיני טרקטורים.


שעות פתיחה

ראשון עד חמישי 10:00-16:00
שישי - סגור
שבת 11:00-16:00
*יש להתעדכן בזמנים בעת חגים

ממליצים:
לא קיימים ממליצים...