דלג לתוכן העמוד

בנית אתרים ועיצוב גרפי

שמי סוזן תמיר, נולדתי בגרמניה, ואני מתגוררת בישראל משנת 1983. סיימתי לימודי עיצוב גרפי וציור באקדמיה לאמנות בדיסלדורף (Kunstakademie Düsseldorf), וכמו כן - אני בוגרת לימודי ספרות, פילוסופיה וחינוך באוניברסיטת היינריך היינה בעיר זו.

אני בוגרת קורסים בפוטושופ ובתחומי תכנות שונים, כמו: SASS ,CSS/CSS3 ,HTML/HTML5 ,PHP ,JQuery וורדפרס ודרופל וAdobe Edex, וכן סיימתי לימודי תעודה בקורס HTML/CSS.

אני עוסקת בעיצוב פליירים, כרטיסי ברכה, לוגואים ופוסטרים, לאינטרנט ולהדפסה, וכן בתיקון ואופטימיזציה של צילומים ובניית אתרי אינטרנט ותחזוקתם. האתרים מותאמים גם לארץ וגם לחו"ל, והם יכולים להיות מונגשים בעברית, צרפתית, אנגלית וגרמנית.

המשרד שלי ממוקם בביתי שבקיבוץ סמר, והוא כולל שני מחשבים, IPAD ו-NOTEBOOK, וזאת על מנת שאוכל לבנות אתרים בשיטה שנקראת Responsive. בשיטה זו, האתרים מותאמים לכל מכשיר, כולל טלפונים סלולריים. שיטה זו היא יעילה ביותר ומאפשרת להימנע מבניית אתרים נפרדים למכשירים השונים.

אני נמצאת בתהליך מתמיד של למידה, מכיוון שעולם בניית האתרים מתחדש כל הזמן. אני אוהבת אתגרים חדשים ובונה כל אתר תוך התאמה ללקוח ובהתאם לדרישותיו.


שעות פתיחה

א' -ו' 24/7