מתי?

מיום רביעי, ה-03 בינואר 2018
עד יום שבת, ה-06 בינואר 2018

הוסף ללוח שנה 2018-01-03 00:00:00 2018-01-06 00:00:00 Asia/Jerusalem קורס מעשי ללימוד טכניקת המדיטציה הטרנסנדנטלית למידע מלא: https://www.eilot.org.il/events/123/ ספריית קיבוץ סמר

איפה?

ספריית קיבוץ סמר

שלום רב,
בימים רביעי עד שבת, 3-6 בינואר, יתקיים בקיבוץ סמר קורס מעשי ללימוד טכניקת המדיטציה הטרנסנדנטלית.
ערב לפני תחילת הקורס, ביום שלישי, 2 בינואר, תתקיים הרצאת מבוא בנושא. ההרצאה והקורס יינתנו על ידי מורה מוסמכת מהצפון - דורית גולדשמידט.
לחצו כאן להרשמה להרצאה. אנא מלאו את פרטיכם האישיים, כולל טלפון, כדי שנוכל ליצור עמכם קשר.

מידע כללי על המדיטציה הטרנסנדנטלית

אנו חיים במגיפה של מתח, שנחשב לאויב מס' אחת של החיים האנושיים. מתח פוגע בתפקוד של המוח וגורם לבעיות של קשב וריכוז, פוגע בזיכרון, וביכולתנו לנהל את החיים בצורה יעילה ומוצלחת. מתח גם ידוע כגורם הסיכון החשוב ביותר למחלות לב ומחלות אחרות.

המדיטציה הטרנסנדנטלית היא:

  • טכניקה מחשבתית לתרגול אישי בבית הנלמדת בקורס קצר של 4 מפגשים של כשעה וחצי כל מפגש במשך 4 ימים רצופים.
  • היא קלה ונעימה מאד לתרגול ואיננה כוללת ריכוז, שליטה במחשבות או ריקון הראש ממחשבות. כל אחד יכול לתרגל אותה בקלות (כולל ילדים מגיל 4 או הסובלים מהפרעת קשב וריכוז והיפראקטיביות).
  • משפרת מאד את כושר הריכוז והזיכרון
  • היא מבוססת מאד מבחינת המחקר המדעי שנעשה וממשיך להיעשות על השפעותיה על חיי היומיום. עד כה נעשו למעלה מ-600 מחקרים מדעיים, שמתוכם 350 התפרסמו בכתבי עת רפואיים ומדעיים שפיטים (Peer Reviewed) הנחשבים למקפידים ביותר.
  • נחשבת לטכניקת ההרפיה מספר אחת בהפגת מתח, עייפות וחרדה.
  • התרגול מעניק מנוחה עמוקה, מחדש את הכוחות ומונע שחיקה
  • היא היחידה מבין המדיטציות ושיטות ההרפיה המומלצת על ידי ארגון רופאי הלב האמריקאי להורדת לחץ דם גבוה.

זהו תרגול אחד פשוט המשפיע על כל היבטי החיים: מעניק שקט פנימי, משפר את הבריאות, משפר מאד את תפקוד המוח ובכך את יכולת המיקוד, היעילות, יכולת תכנון וארגון, את הזיכרון ועוד. מפחית חרדות, עייפות, דיכאון, אימפולסיביות וכעסים, משפר את הסבלנות והסובלנות, מעניק אושר ושמחה ומגביר את ההנאה מהחיים.

לחצו כאן לאתר של האגודה למדיטציה בישראל

קורס מעשי ללימוד טכניקת המדיטציה הטרנסנדנטלית