מתי?

ביום רביעי, ה-16 במאי 2018
בשעה: 20:00

הוסף ללוח שנה 2018-05-16 20:00:00 2018-05-16 00:00:00 Asia/Jerusalem "המיוחדות שבהורות": ללכת בעקבות החלום. בזכותו למידע מלא: https://www.eilot.org.il/events/244/ לובי גלריה

איפה?

לובי גלריה

המחלקה לשירותים חברתיים שמחה להזמינכם למפגש הרביעי בסדרה "המיוחדות שבהורות", המיועד להורים לילדים עם צרכים מיוחדים, אנשי מקצוע ולקהל הרחב.

הרצאה של חגית רון-רבינוביץ': "ללכת בעקבות החלום. בזכותו"
ההרצאה תלווה על ידי הסרט "זה אח שלי"
כניסה חופשית

הרצאה מרתקת ומעוררת השראה של חגית רון-רבינוביץ', כתבת מגזין ופובליסטית בכירה ב"ישראל היום" ויוצרת סרטים דוקומנטריים, על צמיחה מתוך משבר וכאב, והגשמת חלום נגד כל הסיכויים.
חגית רון-רבינוביץ' היא אם חד הורית לארבעה ילדים. בנה בכורה, עילי בן ה-17, הוא אוטיסט בתפקוד נמוך, ומזה 15 שנה מקדישה עצמה רון-רבינוביץ' להסברה ולהעלאת המודעות על הלקות התקשורתית בעולם הכה תקשורתי שבו אנו חיים. באפריל אשתקד נבחרה להיות נציגת ישראל באומות המאוחדות שבניו יורק, שם נאמה מול הורים מכול רחבי הגלובוס, ואף כיכבה בסרט הדוקומנטרי "זה הילד שלי".

בהרצאתה "ללכת בעקבות החלום. בזכותו" משתפת רון-רבינוביץ' בכנות שוברת לב, בהומור ואף בדמעות - במשבר הגדול שחוותה בעקבות אבחונו של בנה הבכור, במלחמתה העקובה מדמעות וכסף רב לקדם את בנה, ועל החלטתה האמיצה ללכת בעקבות החלום שלה - לכתוב ולהפוך לעיתונאית - בגיל 38, בזכותו של עילי.

סרטה הדוקומנטרי "זה אח שלי", השופך אור לראשונה על הדינמיקה המשפחתית המורכבת, הוקרן בערוץ 2 וזכה לשבחים רבים.

"המיוחדות שבהורות": ללכת בעקבות החלום. בזכותו