מתי?

ביום שני, ה-07 במאי 2018
בשעה: 17:30

הוסף ללוח שנה 2018-05-07 17:30:00 2018-05-07 00:00:00 Asia/Jerusalem "זוגיות בצל מחלה": כיצד נערכים לאתגרים ולהתמודדות המשפחתית? למידע מלא: https://www.eilot.org.il/events/251/ מועדון קיבוץ יטבתה

איפה?

מועדון קיבוץ יטבתה

זוגיות טובה דורשת עבודה גם בימים בהם אנחנו צעירים ובריאים, ובוודאי שגם בגיל המבוגר, כאשר אתגרי הגיל והבריאות נכנסים לתמונה. אפילו במציאות של הגיל השלישי החסון של ההתיישבות העובדת, מחלת בן זוג מכניסה לתוך החיים הזוגיים אתגרים וצרכים חדשים, המחייבים התארגנות מחדש ולימוד מיומנויות חדשות.

ההרצאה מיועדת לכם, צעירים בני ה-50 ומעלה, החיים בשגרת הזוגיות והמשפחה.

בהרצאה נתמודד ונגלה דרכים להיערך למצב החיים הלא פשוט הזה בגובה העיניים, ברוח טובה ואף במעט הומור. בהרצאה אציע אפשרות להתבונן כל אחד בנקודת המוצא שלו בחייו ונדבר על האתגרים וההתמודדויות בחיי היום יום עם מחלת בן/בת הזוג.

נלמד להשתמש "במה שיש" וממה להיזהר וכן נלמד כלים לשמירה על "שגרה שפויה".

אפרת ארזיל, MSW, תושבת קיבוץ יהל, היא עובדת סוציאלית בעלת ניסיון רב שנים בטיפול רגשי וסוציאלי באנשים ומשפחות המתמודדות עם אתגרי גיל הזקנה ומחלות קשות כמו: דמנציה ומחלות האונקולוגיה, במסגרות של בתי חולים, בקהילה ובמסגרת עמותת "עמך" לטיפול נפשי בניצולי שואה ובני הדור השני. אפרת נותנת שירות של קליניקה לטיפול רגשי בבית המטופל למתמודדים עם אתגרי הזקנה ומחלות מורכבות, ליווי וייעוץ למשפחות בבית המטופל. 

אשת קשר לפתיחת השער: עידית עוגן 054-9797944