מתי?

ביום שני, ה-16 ביולי 2018
בשעה: 20:00

הוסף ללוח שנה 2018-07-16 20:00:00 2018-07-16 00:00:00 Asia/Jerusalem פתיחת התערוכה "מעין נובע צמא" למידע מלא: https://www.eilot.org.il/events/287/ לובי גלריה

איפה?

לובי גלריה

ציור: איצ'ה שוורץ
אוצר: סנדי אוסמן

בתכנית:

סנדי אוסמן, אוצר התערוכה:

איצ'ה שוורץ מנאות סמדר, אמן ויוצר מזה עשרות שנים, מציג אצלנו היום עבודות בקו וצבע ומייצר דימוי חי וססגוני של נוף ועצי שיטה מקומיים. בדימויי העצים בקו צבעוני וקולח, כאילו נמרח מעצמו על הדף, יש נוכחות בוגרת ועשירה, ובו בזמן גם צעירה, דינמית ומחפשת. ואילו ההרים הם כחידה שהאמן מנסה לפענח שוב ושוב.

לעבודות יש מקום, לדעתי, באולמות תצוגה שונים ברחבי העולם, ובכל מקום יהיה מה להגיד עליהם. כאשר הן מוצגות כאן אצלנו הן שולחות כל אחת ואחד מאיתנו למקום אישי רגשי. לכן כאן מתבקש להציגן.

הערב יכלול שני שירים של אנסמבל רנות והצגת יחיד של שיר שנער, "בנוגע לציפור".  ההצגה היא על ילד עם תסמונת אספרגר המנסה, בדומה לנסיונותיו של אמן, שוב ושוב לתקשר ולהסביר את עצמו לעולם סביב. 

השילוב בין אמנויות הבמה והאמנות הפלסטית הוא אתגר. שחקן על במה מייצר חיבור רגשי אחר מאשר רישומי צבע על קיר. ובכל זאת, ב'חבל אילות' כמו ב'חבל אילות', כאשר הדברים מתחברים נוצר משהו גדול יותר מסך מרכיביו.

 הכניסה חופשית
התערוכה תוצג בגלריה האזורית עד סוף ספטמבר

פתיחת התערוכה "מעין נובע צמא"