מתי?

מיום ראשון, ה-10 במרץ 2019
עד יום שישי, ה-15 במרץ 2019

הוסף ללוח שנה 2019-03-10 00:00:00 2019-03-15 00:00:00 Asia/Jerusalem טורניר פיני ה-23 למידע מלא: https://www.eilot.org.il/events/450/ מגרש הכדורגל בקיבוץ קטורה

איפה?

מגרש הכדורגל בקיבוץ קטורה

יום שישי 15.03.19


לו"ז הסעות:

איסוף לקטורה
11:00  מבית הספר (שחקנים)
12:00 מבית הספר (מיוחד)
12:45 מסמר (מיוחד)
14:00 מנאות סמדר
פיזור מקטורה
17:30 פיזור צפונה (כולל להר)
17:30 דרומה

לו"ז משחקים:

שעה

שכבת גיל

שלב

קבוצות

תוצאה

12:00

ד'-ו'

גמר

יטבתה - באר אורה

 

12:45

ז'-ט'

גמר

באר אורה - קטורה/לוטן

 

13:30

י'-יב'

גמר

באר אורה - סמר

 

14:10

נשים

גמר

קטורה - סמר

 

14:50

ותיקים

גמר

קטורה - באר אורה

 

15:30

בוגרים

גמר

סמר - נאות סמדר

 

 
16:20 טקס סיום

 

יום רביעי 13.03.19


ל"וז הסעות:

איסוף לקטורה
17:00 מבית הספר (הסעת תלמידים)
מיוחד - יקבע ועודכן לפי הקבוצות המשחקות
פיזור מקטורה
21:00 פיזור צפונה (כולל להר)
21:00 פיזור דרומה

לו"ז משחקים:
 

שעה

שכבת גיל

# משחק

שלב

קבוצות

תוצאה

18:30

ז-ט

משחק 3

ליגה

באר אורה - קטורה /לוטן

1-2

19.00

בוגרים

משחק 7

חצי גמר

יטבתה - סמר

5-2

19.45

בוגרים

משחק 8

חצי  גמר

מכינה - נאות סמדר

3-2 פנדלים

 

יום שלישי 12.03.19

 
לו"ז הסעות:

איסוף לקטורה
17:00 באר אורה דרך סמר (אוטובוס מיוחד)
18:30 נאות סמדר (אוטובוס מיוחד)
פיזור מקטורה
21:30 דרומה
21:30 נאות סמדר 

לו"ז משחקים:
 

שעה

שכבת גיל

משחק

שלב

קבוצות

תוצאה

17:30

בוגרים

משחק 4

רבע גמר

לוטן - סמר

4-0

18:15

נשים

משחק 4

חצי גמר

סמר - מכינה

1-2

19:00

בוגרים

משחק 5

רבע גמר  

מכינה - קטורה

0-1

19:45

בוגרים

משחק 6

רבע גמר  

נאות סמדר - יטבתה

0-5

20:30

ותיקים

משחק 3 

ליגה

באר אורה - סמר

בוטל

 

יום שני 11.03.19


לו"ז הסעות:
איסוף לקטורה
13:00 - מבית הספר (אוטובוס מיוחד)
15:00 - מבית הספר
17:15 - קו 20 מאילת
16:00 - מסמר (אוטובוס מיוחד)
פיזור מקטורה
16:10 - קו 20 צפונה
16:40 - קו 20 דרומה
18:30 - שאטל צפונה להר
21:00  - דרומה (אוטובוס מיוחד)
 
לו"ז משחקים:
 

שעה

שכבת גיל

# משחק

שלב

קבוצות

תוצאה

14:30

ד'-ו'

משחק 3

חצי גמר

קטורה - יטבתה

4-2 (פנדלים)

15:15

ד'-ו'

משחק 4

חצי גמר

באר אורה - סמר

0-3

16:00

ז'-ט'

משחק 2

ליגה

יטבתה - קטורה

2-0

17:00

י'-יב'

משחק 2

חצי גמר

יטבתה - סמר

4-1

18:00

בוגרים

משחק 2

שמינית גמר

סמר - מכון ערבה

0-5

18:30

נשים

משחק 3

חצי גמר

קטורה - יטבתה

1-2

19:15

ותיקים

משחק 2

ליגה

באר אורה - קטורה

0-5

20:00

בוגרים

משחק 3

רבע  גמר

יטבתה - אליפז

1-5

 

יום ראשון 10.03.19


לו"ז הסעות:
איסוף לקטורה
15:00 - מבית הספר (אוטובוס מיוחד)
16:45 - מבית הספר (הסעה רגילה)
15:00, 17:15 - קו 20 מאילת
18:15 - מסמר (אוטובוס מיוחד)
פיזור מקטורה

16:10 - קו 20 צפונה
16:40 - קו 20 דרומה
20:30 - דרומה (אוטובוס מיוחד)

לו"ז משחקים:

שעה

שכבת גיל

# משחק

שלב

קבוצות

תוצאה

15:00

ד-ו

משחק 1

רבע גמר

יהל - קטורה

2-1

15:45

ד-ו 

משחק 2

רבע גמר

באר אורה - גרופית

0-8

16:30

ז-ט

משחק 1

ליגה

באר אורה - יטבתה

1-0

17:30

י-יב

משחק 1

חצי גמר

אילות - באר אורה

6-3

19:00

נשים

משחק 1

רבע גמר

באר אורה - סמר

2-1

19:45

ותיקים

משחק 1

ליגה  

סמר - קטורה

בוטל

 

בהצלחה לכולנו!