מתי?

ביום חמישי, ה-21 בפברואר 2019
בשעה: 20:00

הוסף ללוח שנה 2019-02-21 19:00:00 2019-02-20 23:00:00 Asia/Jerusalem מפגש עם השחקן והסופר יוסי ואסה ועם המאיירת ואמנית הקומיקס ירדן ואסה למידע מלא: https://www.eilot.org.il/events/453/ חדר האוכל של קיבוץ סמר

איפה?

חדר האוכל של קיבוץ סמר

מתנ"ס חבל אילות וקיבוץ סמר מציגים:
כשכותב שהוא גם שחקן וציירת שהיא גם מאיירת קומיקס נפגשים - נוצר רומן גרפי. הוא מדבר במילים, היא מדברת בציור ומה שחשוב לשניהם זה הסיפור!
יוסי הוא שחקן ומחזאי, יוצר, כותב ושחקן ראשי בסדרה "נבסו". ירדן היא ציירת ואומנית קומיקס בוגרת המכון לאומנות בסן פרנסיסקו.
המפגש חושף את סיפור ההגירה המרתק של יוסי בהומור ורגישות דרך קטעים מהספר "היום האחרון של פורים". ספר הקומיקס מגולל את סיפורו של יוסי המבוגר הנזכר בשנה הראשונה שלו בארץ אחרי העלייה מאתיופיה כשהיה בן 10.
ההרצאה עשירה במדיה אומנותית: הקהל נחשף אל הספר פעם באנימציה, פעם בהקראה דרמטית עם שקופיות מאיורי הספר ופעם בהקראה המלווה בציורים במכחול ב"שידור חי". בהרצאה היוצרים משתפים בחוויות היצירה המשותפת זוג אומנים וכזוג בחיים.
המפגש מעורר הזדהות, השראה והתרגשות גדולה מדמות הגיבור של הסיפור - יוסי הילד, המתעקש למצוא את מקומו בארץ בלי להוריד את החיוך מהפנים.

  • הכניסה חופשית
  • מוזמנים משתתפים החל מכיתה י"א
  • לאחר המפגש תהיה מכירת ספרים  והדפסים במקום במזומן

לחצו כאן להצטרפות לשירות "חדשות החבל בווטסאפ"

מפגש עם השחקן והסופר יוסי ואסה ועם המאיירת ואמנית הקומיקס ירדן ואסה