מתי?

ביום רביעי, ה-03 באפריל 2019
בשעה: 12:00

הוסף ללוח שנה 2019-04-03 12:00:00 2019-04-03 00:00:00 Asia/Jerusalem טקס השקת הפרויקט "בית קטן בערבה" למידע מלא: https://www.eilot.org.il/events/505/ לובי גלריה - המועצה האזורית חבל אילות

איפה?

לובי גלריה - המועצה האזורית חבל אילות

הנכם מוזמנים לטקס השקת הפרויקט בית קטן בערבה - פרויקט הבניה הגדול של חבל אילות.

משתתפים:

  • ח"כ איתן ברושי
  • מזכ"ל התנועה הקיבוצית - ניר מאיר
  • יו"ר מטה הדיור במשרד האוצר - זאב בילסקי

פרויקט בית קטן בערבה יוצא לדרך, וכבר בקיץ הקרוב יגיעו אלינו 117 בתים יבילים. הבתים, שגודלם בין 70 ל-100 מ"ר, יתנו מענה למשפחות הממתינות לבתי קבע בקיבוצים ולמשפחות צעירות מכל רחבי הארץ, העתידות להגיע לקליטה בקיבוצים וממתינות לבתי מגורים.

שותפים לפרויקט:
משרד הבינוי והשיכון, משרד האוצר, התנועה הקיבוצית, קרן קמ"ע, בנק לאומי, קק"ל, JNF, הסוכנות היהודית, משקי הנגב, ניהול ואחזקות ערדום ורשות ניקוז ונחלים ערבה. 

ד"ר חנן גינת, ראש המועצה:
"צמיחה דמוגרפית היא אחד הנושאים החשובים ביותר העומדים על סדר היום שלי, וברור כי ללא משפחות צעירות שיגיעו לחיות באזור עתיד חבל אילות בסכנה. כראש המועצה וכחבר קיבוץ סמר אני נרגש מהפרויקט הציוני וההיסטורי 'בית קטן בערבה' ומאמין כי בהוצאתו אל הפועל אנו משמרים את חזון הפרחת המדבר של דוד בן גוריון." 

"בנגב ייבחן העם בישראל ומדינתו - כי רק במאמץ מלוכד של עם מתנדב ומדינה מתכננת ומבצעת, נוכל למשימה הגדולה של הפרחת השממה ויישובה."  (דוד בן גוריון, שדה בוקר 1955)


לחצו כאן להצטרפות לשירות "חדשות החבל בווטסאפ"

טקס השקת הפרויקט "בית קטן בערבה"