מתי?

ביום שבת, ה-22 ביולי 2017
בשעה: 21:30

הוסף ללוח שנה 2017-07-22 21:30:00 2017-07-22 00:00:00 Asia/Jerusalem קברט סוחף ומרגש: היי יפה למידע מלא: https://www.eilot.org.il/events/52/ אולם המופעים - מלון דן פנורמה באילת

איפה?

אולם המופעים - מלון דן פנורמה באילת

קברט סוחף ומרגש העוסק בתדמית הנשים בעיני עצמן ובעיני החברה ובודק את השאלה: "מאז ועד היום - מה נשתנה?" מה עובר על כל אחת ואחת מאיתנו מהרגע בו אנו קמות בבוקר ומעל לכל לגלות כי אישה צריכה לעבוד קשה מאוד בשביל להיות... אישה.

שלוש שחקניות בוחנות ביחד עם הקהל את "החוויה הנשית" בחן, בהומור ובכאב, על ידי מיפויו של היומיום לפעולות אשר חושפות את הטקסים אליהם האישה משועבדת.

הקברט מורכב מקטעי שירה, משחק וריקוד המבוצעים על ידי שלוש שחקניות ופסנתרנית, השירים בקברט הינם מקוריים והוא מלווה כולו במוסיקה חיה.

ביקורות:

"מופע חכם, חריף, מלא קסם, הומור וחן אירוני שמצליח לעורר מחשבה גם לאחר ימים רבים. "  (עכבר העיר)

"פריצת הכוח הנשי מקבלת ביטוי ב'היי יפה', קברט נשי מקסים ומתוחכם של קבוצת נשים צעירות ומוכשרות... התוצאה היא קרנבל משעשע של מצבים מגוחכים ונוגעים ללב." (ידיעות אחרונות)

"המחזמר האלטרנטיבי 'היי יפה' הוא ניסיון תיאטרוני בלתי שגרתי לעסוק בעולם הנשי ביצירתיות ובהומור. היוצרות מציעות לקטר תוך כדי נהנתנות שופעת שמדביקה מיידית את הקהל."  (דה מרקר)

"לכו לראות את הקברט הסאטירי "היי יפה"...הקברט מצליח להגיש את אחת האמיתות הבסיסיות ביותר של המהפכה הפמיניסטית בחן, בהומור, במקצועיות". (מזגין ifeel)
 רוצה לזכות בכרטיס זוגי להצגה? ספרי לנו מהו הדבר הכי הזוי שעשית כדי להראות יפה ותוכלי לזכות בזוג כרטיסים להצגה שכל אשה חייבת לראות!
את הטקסט והסרטונים יש לפרסם בדף הפייסבוק של תיאטרון אלעד או לשלוח לטלפון 052-5915556