מתי?

ביום חמישי, ה-20 ביוני 2019
בשעה: 17:30
עד שעה: 00:00

הוסף ללוח שנה 2019-06-20 17:30:00 2019-06-20 24:00:00 Asia/Jerusalem יומיוגה - חגיגת יוגה על חוף הים האדום למידע מלא: https://www.eilot.org.il/events/576/ -

לראשונה באילת יחגגו את יום היוגה הבינלאומי, חגיגה לכל המשפחה עם מגוון סגנונות יוגה ועם טובי המורים.

בתכנית:

  • טעימות יוגה משלל סוגים
  • תרגול יוגה אל תוך השקיעה
  • טקס יוגה מסורתי
  • יוגה דאנס בליווי הופעה חיה

הכניסה חופשית

הפעילות תתחיל בשעות אחר הצהריים רגע לפני השקיעה על שפת הים בחוף הדקל. ההורים שירצו להתמתח ולהתאמן על הגמישות עם הילדים יוכלו להגיע ולהשתתף ביוגה לילדים שיעבירו זהר מרנין מבית היוגה אילת ואליסון לוי. אלה שיגיעו בלי ילדים יוכלו להשתתף בטעימות יוגה משלל סוגים, יוגהלאטיס - שילוב של יוגה ופילאטיס במיקוד על שרירי ליבה ונשימה עם יעל ברעוז-לעוף עם הגוף, באלאנס יוגה - תרגילי שווי משקל לייצוב וחיזוק הגוף והתודעה עם לידר זיתון-אילת היוגה, יוגה אלכסנדר - שיטת יוגה המקנה למטופל כלים המלמדים אותו כיצד לשנות בעצמו הרגלים לקויים להרגלים נכונים עם תמר בר גורן, קונדליני יוגה - משלבת תנועה, טכניקות נשימה ומדיטציה להרחבת התודעה עם סאטיה אמריט-קונדליני יוגה אילת, יוגה בסיסית - צעדים ראשונים ביוגה כדרך חיים עם נטלי טהלר ויוגה לבעלי מוגבלויות עם מלכה צובירי-אל ההרמוניה. לאחר הטעימות משלל סוגי היוגה, על רקע השקיעה בין הנוף המדברי לים האדום יתקיים תרגול יוגה משותף לקהל הרחב.

בשעות הערב, לאחר אימון יוגה משחרר ומחזק החגיגה תעבור לחוף של מוש, שם יתקיים טקס יוגה מסורתי ומיד לאחריו תתחיל חגיגת ריקודי יוגה דאנס, מופע אינסטרומנטלי של גל ורבורג ודור לוין, להקת ANNA RF בהופעה חיה ולסיום מסיבה עם Benzino&Nes.

לו"ז מלא:
17:30 - פעילות לילדים - ברחבת הדשא
18:00  - טעימות יוגה - במוקדים שונים לאורך החוף
19:15 - תרגול יוגה מרכזי לתוך השקיעה - ברחבת הדק המרכזית
20:15 - טקס יוגה מסורתי - בחוף של מוש
20:30 - יוגה דאנס - בחוף של מוש
21:15 - גל ורבורג ודור לוין במופע אינסטרומנטלי
22:00 - להקתANNA RF
23:00 - מסיבה עם Benzino&nes

לחצו כאן לפרטים נוספים


רשומים כבר לשירות "חדשות החבל בווטסאפ"? אם לא - לחצו כאן להצטרפות

יומיוגה - חגיגת יוגה על חוף הים האדום