מתי?

ביום שלישי, ה-21 בינואר 2020
בשעה: 17:30

הוסף ללוח שנה 2020-01-21 17:30:00 2020-01-21 00:00:00 Asia/Jerusalem הצגת ילדים: "המסע לאי המוזר לפפה" למידע מלא: https://www.eilot.org.il/events/731/ אולם מופעים אזורי

איפה?

אולם מופעים אזורי

הצגת ילדים: "המסע לאי המוזר לפפה"


באי "לפפה" (שאינו מופיע כלל על המפה), לכל דבר יש משמעות, אין שאלה שאין לה תשובה, ואיש לא שואל "מה הסיבה?". וזה כמובן בזכותו של המכשף הנודע, האדיר, הגדול, המוזר, שחי על פסגת ההר, אשר לפני שנים, כך מסופר, נתן תשובה, סיבה והסבר לכל דבר.

אל האי מגיע טומי, ילד שברח לבדו על סירה ממלחמה נוראית. טומי נחוש להגיע למכשף ולקבל ממנו תשובות לשאלות שלא הצליח למצוא בעצמו את התשובות להן.

בדרכו למכשף הוא יוצא למסע מופלא. הוא פוגש "לפפפים" משונים וצבעוניים - חבורת עצים פטפטנים שמפחדים להפוך למדפים, דייג עצוב ששט עם הינשוף שלו על "נהר הגעגועים", נמלים חרוצות אשר עוסקות ימים כלילות בבניית "עיר הנמלים" המפוארת, ועוד.

טומי עובר בדרך מסע התבגרות מרגש ומבלי לשים לב, משנה גם את הדרך שבה רואים יושבי האי את העולם.

*** לחצו כאן לרכישת כרטיסים ***

גילאים: 6-12
משך ההצגה: כשעה ורבע

במאי ומחזאי: יאיר שפירא
עיצוב תפאורה: לייה חוזה
עיצוב תלבושות: דניאלה מור
מוזיקה מקורית: נדב ויקינסקי
כוריאוגרפיה: עידו קולטון
מעצב התאורה: אמיר קסטרו
צילום: יוסי צבקר
בהשתתפות: נדב אילון, אמיר גולדמן, עדי דרורי, יוסי ירום, עמית רגב, ענבל רז

ההצגה זכתה ב-4 פרסים בפסטיבל חיפה להצגות ילדים:
פרס הבימוי, פרס המוזיקה, פרס התנועה, ציון לשבח על עבודת אנסמבל


מתוך הביקורות:

"הסיפור של המסע מסופר באירוניה מתוחכמת שמעניקה לאגדה השלכות מציאותיות מפתיעות...תוספת השירים והמוזיקה המגוונת והמתוחכמת, שהלחין נדב ויקינסקי, הופכת את ההפקה למעין מחזמר כיס צבעוני ועשיר... והתוצאה הסופית היא הצגת ילדים נהדרת מהסוג שגם מבוגרים יכולים להתמוגג ממנה".
(שי בר יעקב, ידיעות אחרונות)

"ההצגה כתובה באופן לא פחות ממבריק, בלשון מוזיקלית, בהומור, שמאחד את הפילוסופי והגשמי, כזה שמדבר למבוגרים ולילדים כאחד - בלי סתירה… הצגת חובה לכל גיל!"
(ננו שבתאי, "הארץ")

"ההצגה 'המסע לאי המוזר לפפה' היתה זו שהוציאה מכולנו את שאגות הצחוק וקריאות ההתפעלות הרמות ביותר.... הכתיבה מושחזת ומלאת המצאות והשירים לא יוצאים מהראש".
נטעלי גבירץ, mako)

*** לחצו כאן לרכישת כרטיסים ***


רשומים כבר לשירות "חדשות החבל בווטסאפ"? אם לא - לחצו כאן להצטרפות