מתי?

מיום חמישי, ה-23 ביולי 2020
בשעה: 16:00
עד יום שבת, ה-25 ביולי 2020
בשעה: 16:00

הוסף ללוח שנה 2020-07-23 16:00:00 2020-07-25 16:00:00 Asia/Jerusalem The Lovers - Online Festival למידע מלא: https://www.eilot.org.il/events/871/ באפליקציית ZOOM ישירות אצלכם על המסך

איפה?

באפליקציית ZOOM ישירות אצלכם על המסך

מעוניינים להעניק לכם שער מדויק למה שהלב מבקש:

The Lovers - Online Festival
שלושה ימים של פסטיבל אהבה זוגיות והכרויות
ישודר באמצעות אפליקציית ZOOM 

אנחנו ב"אשרם במדבר" מזמינים אתכם להכיר את עצמכם ואחד את השניה. אין זה משנה אם אנחנו בזוגיות כרגע, או ששנים אנחנו מחפשות/ים את האחד/ת ולא מוצאים... 

בפסטיבל זה יכללו תכנים הקשורים להכרות, זוגיות ולחקירה של מערכת האמונות שלנו. יתאפשר המקום לשאול את השאלות: כיצד היא נוצרת? האם אפשר לשנות אותה? איך היא משפיעה על חיינו? על הזוגיות שלנו? על הבחירה שלנו? האם את רוצה להיות בזוגיות? מהי אהבה לבן זוגך? איך זה מרגיש? 

בואו להאמין באהבה, ב'ביחד', ויותר מכל בזוגיות ככלי למימוש הפוטנציאל האישי שבנו.

שנים של חקירה, כאב, פגיעות, עונג ובעיקר למידה על עצמנו, הסביבה והעולם הניעו אותנו ליצור מפגש המיועד לאנשים שאוהבים את הביחד, שרוצים להעמיק, שמוצאים בהיכרות אתגר ושרואים בזוגיות כלי פנומנלי להתפתחות אישית. 

אנו מתרגשים לקיים מפגש עוצמתי, ייחודי, נוגע ומעמיק בנבכי נשמתנו. שיעניק לנו מרחב להתמודדות עם רגשות, מבוכה ופחדים בעזרת סדנאות הכרות, שיתוף סיפורים אישיים, ובעיקר המון אהבה..

זאת כמובן מתוך אמונה והבנה כי כל אינדיבידואל או זוג מבקש לעצמו תמיכה שונה. בפסטיבל זה, ניגע במגוון רחב של שיטות טיפול ותחומים שונים של תרפיה ומטפלים כגון: קואצ'ינג, הילד הפנימי, מטפלי מיניות והרצאות. 

לחצו כאן לאתר הפסטיבל
לחצו כאן לאיוונט בפייסבוק

רוכשי הכרטיסים יקבלו שם משתמש וסיסמא, שיאפשרו כניסה ל"איזור אישי" באתר וצפייה בהקלטות של סדנאות נבחרות בזמנם החופשי גם לאחר 3 ימי הפסטיבל.

בואו באהבה,
צוות "אשרם במדבר"

The Lovers - Online Festival