רשות המיסים

סיוע מיוחד של המדינה לעצמאיים ובעלי עסקים קטנים להתמודדות עם משבר הקורונה. מענק ייעודי לעסקים קטנים (עד מחזור של 20 מיליון ₪), שמחזור המכירות שלהם נפגע משמעותית בחודשים מרץ-אפריל, כתוצאה מההשפעה הכלכלית של התפשטות נגיף הקורונה, במטרה לסייע בכיסוי ההוצאות הקבועות. סכום המענק נע בין 700-3,025 ₪. רלחצו כאן למידע נוסף באתר רשות המיסים.

התאחדות התעשיינים בישראל - אגף הכלכלה

הממשלה אישרה ביום 24.4.2020 את התקנות לשעת חירום (נגיף הקורונה החדש) הכוללות מענק סיוע לעצמאים ולשכירים בעלי שליטה בחברת מעטים. תקנות אלו מעגנות את הפעימה השניה במענק הסיוע המורחב לעצמאים ומתווה תכנית לסיוע מורחב לעצמאים ועסקים קטנים בסך של 8 מיליארד שקל. לחצו כאן לתקנות לשעת חירום.

חברת DealTas

בעקבות משבר הקורונה העולמי, חברת DealTas החלטנו להקים קרן סיוע לעסקים. מטרת הקרן היא לשפר את מצבם של העסקים הקטנים והבינוניים בישראל בכל הקשור לעלויות שינוע, שילוח ולוגיסטיקה בארה״ב ובקו ארה״ב-ישראל, וזאת על מנת לאפשר לאותם עסקים להמשיך בפעילות עסקית תקינה ככל הניתן. בקרן החדשה הושקע סכום של $500,000. לחצו כאן לפרטים נוספים ולהרשמה עד ליום 15.5.20.

רשות החדשנות

רשות החדשנות מאורגנת במבנה של זירות מוכוונות משימה ולקוח. הן כוללות "ארגזי כלים" ייחודיים, המציעים מענה מותאם, כולל ומקיף לצרכים המשתנים של לקוחותיהן. הזירות הן: זירת הזנק, חברות בצמיחה, חברתי ציבורי, מערך בינלאומי, תשתיות טכנולוגיות וייצור מתקדם. רשות החדשנות מעמידה מענקים הלוואות וכלי סיוע רבים עבור יזמים וחברות בתחומים שונים. כמו כן, היא פרסמה רשימת של ובינרים לצפיה. לחצו כאן למידע נוסף באתר רשות החדשנות.