קרן להלוואות בערבות המדינה

הקרן בערבות מדינה מעמידה מסלול מיוחד בהליך מזורז, בריבית מוזלת, עם ביטחונות מופחתים, בשיעור מוגדל של ערבות מדינה וללא עמלות או תשלומים נוספים. המסלול מיועד להעמדת הלוואות למימון הון חוזר לעסקים שנקלעו לקשיים תזרימיים בעקבות התפשטות נגיף הקורונה.

  • תשלום מלא של הריבית על ידי המדינה בשנה הראשונה. החל מהשנה השנייה ואילך ריבית של פריים + 1.5% בממוצע.
  • אפשרות לדחיית החזרים של עד 12 חודשים ממועד העמדת ההלוואה (גרייס).
  • ערבות מדינה מוגדלת בשיעור של 85% (במקום 70%).
  • ביטחונות נמוכים עד 5% מגובה ההלוואה (במקום 25%).
  • פריסה של עד 5 שנים בהחזרי ההלוואה.
  • הליך מזורז לטיפול בבקשה - מקסימום 7 ימי עבודה.
  • ללא עמלות או תשלומים נוספים לבנק או למדינה.

למידע נוסף:

קרן קורת

הלוואות לעסקים קטנים, עסקים חברתים ועמותות המתקשים בגיוס אשראי. לחצו כאן לפרטים נוספים באתר של קרן קורת.

קרן עוגן

עוגן היא קבוצה פיננסית-חברתית ללא כוונת רווח, בדרכה להפוך לבנק החברתי הראשון בישראל. הקרן פועלת להשוואת תנאים בין ישראלים המתמודדים עם האתגרים הפיננסיים של החיים. לחצו כאן לפרטים נוספים באתר של קרן עוגן.

קרן נס לעסקים באזור הנגב

הקרן מיועדת עבור יזמים ובעלי עסקים המבקשים להקים עסק חדש או להרחיב עסק קיים בכל אזור הנגב. הלוואה מקסימאלי עד 400,000 ₪. לחצו כאן לפרטים נוספים באתר של קרן נס לעסקים באזור הנגב.

קרן נתן

קרן לעידוד יזמים חדשים ונטולי יכולת כספית, נוסדה בשנת 2008. במהלך 12 שנות פעילותה, סייעה הקרן בהקמתם של יותר מ-1,000 עסקים, מדן ועד אילת. הקרן הוקמה במטרה לעודד יזמים חדשים נטולי אמצעים כספיים לבנות עסק חדש בישראל. הסיוע של הקרן ליזם העומד בקריטריונים בא לידי ביטוי במתן הלוואה בסך של עד 240,000 ש"ח לתקופה של עד 60 חודשים, ללא ריבית והצמדה. גובה ההלוואה מותאם לצורכי הקמת העסק. לחצו כאן לפרטים נוספים באתר של קרן נתן.

קרן דרומה-צפונה לעסקים

מיועדת לסייע לעסקים יצרניים ולמפעלים באזור הצפון והדרום באמצעות הלוואה של עד 2 מיליון ₪. קלחצו כאן לפרטים נוספים באתר של קרן דרומה-צפונה לעסקים.