לדף הפייסבוק של היחידה להתנדבות חבל אילות
הרשת להתנדבות ישראלית

מהי התנדבות? 

"פעולה. השקעה של משהו ללא רווח קונקרטי ברור. ללא כפייה. עזרה, להיטיב עם מישהו. התנדבות היא כל פעילות שבה ניתן זמן ללא תמורה על מנת להיטיב עם אדם או עם קבוצת אחרים או עם מטרה מסוימת" (וילסון, 2000)

חוויות מאירוע הוקרה שנתי למתנדבים... המשפחה במוקד ההתנדבות

המחלקה לשירותים חברתיים מציעה הזדמנות להתנדב למען הקהילה מחוץ ליישוב. אצלנו במועצה מתנדבים מעל 300 תושבים, שמסיימים את עבודתם היומיומית ומתפנים לפעילות התנדבותית. הפעילות התתנדבותית מלווה בסיפוק רב ובהנאה.
אפשרויות ההתנדבות שונות ומגוונות: חונכות לילדים, מועדונית, רכיבה טיפולית והתנדבות בעיר אילת - אלה הן רק חלק מהאפשרויות הפתוחות בפני אנשי האזור המעוניינים לתרום לקהילה. ההתנדבות אינה מוגבלת בגיל ומיועדת הן לבני נוער בגיל תיכון והן לגיל הזהב.

״גאוות היחידה״ שלנו

עדו קלאי מקיבוץ גרופית, זכה באות המתנדב המצטיין של שר הרווחה בשנת 2013. עדו, שמתנדב במד"א למעלה מ-40 שנה, הוא המתנדב היחיד באזור שלנו שזכה באות זה עד כה.

מידע נוסף

רוצים להצטרף אלינו?

נשמח לקבל אתכם לשורותינו.
ההתנדבות מבוססת על ראיון מקדים והכרות עם מקום ההתנדבות, והיא נפתחת בליווי ובהדרכה במהלך השלבים הראשונים של הפעילות. ההתנדבות כוללת נסיעות, ביטוח מתנדבים, ימי גיבוש וערבי כייף.
כל מתנדב/ת שרוצה להתנדב לכוחות ההצלה וכן למד"א מוזמן/ת לפנות לבינה נעים, רכזת המתנדבים של כוחות הבטחון וההצלה במועצה, בטלפון: 08-6355817.

 

ליצירת קשר